AKTUÁLNÍ INFORMACE
 
OZNÁMENÍ

MUDr. Vladislava Machová oznamuje, že v pondělí 13.9.2021 od 7.15 do 11.00 hod. neordinuje z důvodu lékařského vyšetření.

V ordinaci bude přítomná sestřička, takže některé záležitosti bude možno vyřešit s ní (informace, objednání na vyšetření, administrativní úkony atd.). Pacienty s akutním onemocněním ošetří po předchozí domluvě zastupující lékařka, MUDr. Zdislava Macháčová, ve vedlejší ordinaci.

Předem děkuji za Vaše pochopení.

                                                MUDr. Vladislava Machová
--------------------------------------------------------------------

Vážení rodiče,
vzhledem k epidemiologicky nepříznivé situaci ohledně koronavirové infekce Covid 19 Vás opět prosíme, abyste nás před návštěvou ordinace napřed telefonicky kontaktovali a objednali se k vyšetření na konkrétní čas, abychom co nejvíce zamezili hromadění více osob v čekárně.
 
Děkuji za Vaše pochopení.
MUDr. Vladislava Machová

--------------------------------------------------------------------

OČKOVÁNÍ - MENINGOKOK
Novinky v očkování proti meningokokovým nákazám!
Od 1.5.2020 začaly pojišťovny plně hradit očkování proti meningokoku sk. B (očkovací látka Bexsero) kojencům ve schématu 2+1. Podmínkou je, aby 1. dávka vakcíny byla podána do 6. měsíce věku dítěte. Očkování proti meningokokům sk. A, C, W, Y (očkovací látka Nimenrix) budou pojišťovny hradit dětem očkovaným mezi 1. a 2. rokem života jednou dávkou vakcíny. Všechny ostatní děti lze i nadále kdykoli očkovat v rámci nepovinného očkování (vakcínu uhradí rodič s tím, že je možno využít bonusových programů a příplatků pojišťoven na nepovinné očkování).
---------------------------------------------------------------------